3 травня для студентів факультету Фінансів, підприємництва та обліку  викладачем кафедри публічних, корпоративних фінансів  та фінансового посередництва Гуменюк М.М було організовано екскурсію на ТДВ «Трембіта».

ТДВ «Трембіта» є одним з провідних підприємств України з пошиття чоловічих костюмів, яке успішно конкурує не лише на українському ринку, а й на ринках Європи. Студенти отримали можливість деталізовано ознайомитись з процесом виробництва чоловічих костюмів. Вирізання деталей за допомогою станків, які управляються комп’ютером, особливості конвеєрного виробництва, сучасне обладнання, обсяги  та якість матеріалів – все це справило велике враження на студентів.

Спочатку студенти, відвідали цех, у якому відбувається розкрій виробів, у наступному цеху спостерігали за створенням із раніше вирізаних деталей  готових виробів. Кожний студент отримав цінний досвід, адже на практиці побачив, наскільки важлива правильна організація грошових та матеріальних потоків, щоб забезпечити безперервне виробництво. Завдяки  ефективному менеджменту, кожний працівник на підприємстві досконало виконує свою роботу і тим самим забезпечує не лише високу якість продукції, але й швидкість, з якою відбувається процес пошиття: за зміну виготовляють близько 800 пар брюк та 500 піджаків.

В процесі екскурсії студенти цікавились актуальними питаннями, активно оцінювали різні аспекти фінансово-господарської діяльності підприємства, висловлювали свої думки щодо резервів підвищення ефективність його функціонування.