19 квітня у Червоній залі Чернівецького національного університету відбулося підсумкове засідання студентської наукової конференції та нагородження переможців. Факультет фінансів, підприємництва та обліку представила студентка 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Шапка Єлизавета з доповіддю: «Необхідність та сучасні тенденції децентралізації» (науковий керівник – Карвацький М.В.). За результатами виступу та оцінки доповіді на науковій конференції Шапка Є. була нагороджена дипломом за кращу доповідь. Ділячись враженнями від участі студентка відзначає: «Я дуже рада, що мені випала честь представляти наш факультет на студентській науковій конференції. Інші учасники презентували цікаві ідеї, тому почерпнула для себе чимало нового з інших сфер нашого життя. В цілому я задоволена результатом наукового заходу!».

Вітаємо Єлизавету з таким досягненням, бажаємо професійного зростання та творчих успіхів у майбутньому!!!