Студент магістерської програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Олександр Кондрієвич виграв конкурс в рамках програми ERASMUS+. І наразі протягом семестру навчається в Університеті імені Фрідріха Шіллера (м. Єна, Німеччина).

Перші враження від програми Олександра: «Я обрав навчальні курси та активно вникаю в особливості навчального процесу. При виникненні питань команда Erasmus+ завжди готова допомогти. Також консультуюсь із викладачами своєї кафедри, особливо при виборі дисциплін. Крім того, в Європі студент – це соціально-активна особистість. Під час вихідних завжди проводяться екскурсії або різні інші події, наприклад: спортивні змагання, благодійна пробіжка, футбольний турнір, тощо. Переважна частина студентів чітко знає, чого хоче досягти в житті і мають цікаві погляди на життя».

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності всіляко підтримує своїх студентів у подібних ініціативах, оскільки це – запорука зростання конкурентоспроможності випускників кафедри та факультету.