16-17 квітня на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся ІІ-й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування» 2017-2018 навчального року серед закладів вищої освіти. До участі було допущено близько 70 робіт, з яких в другому турі представлено 18 робіт. Студент факультету фінансів, підприємництва та обліку спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Шевчук Ярослав Григорович представив на конкурс наукову роботу на тему «Механізм фінансово-кредитного страхування та його вплив на розвиток страхового ринку», під керівництвом к.е.н. Любові Василівни Русул. За результатами рецензування та оцінки наукової доповіді на науково-практичній конференції конкурсною комісією Шевчук Я.Г. визнаний переможцем та нагороджений Дипломом ІІІ ступеня, а керівник Л.В.Русул подякою ректора.

Вітаємо Ярослава Шевчука та його наукового керівника, бажаємо професійного зростання та творчих успіхів у майбутньому!!!