Викладачами кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва Гаватюк Л.С. та Ковальчук Н.О. 29 березня 2018 року проведено зустріч студентів 4 курсу Факультету фінансів, підприємництва та обліку з приватним підприємцем Косованом Євгеном Вікторовичем, співзасновником бізнесу «BRUSHME» та «West Group Service». Метою даної зустрічі було ознайомлення з досвідом відкриття власної справи та мотивація студентів до використання на практиці здобутих теоретичних знань у сфері фінансової діяльності суб’єктів господарювання. Протягом зустрічі студенти дізналися як правильно вести власний бізнес, які можуть виникнути перешкоди у процесі відкриття власної справи, як стимулювати та мотивувати себе до реалізації власних бізнесових ідей.  Особливо приємно, що гість Косован Євген Вікторович розповів студентам власну «формулу успіху» та дав відповідь на всі питання, що цікавили студентів. Зустріч пройшла інформативно, цікаво, пізнавально та корисно. Отож, успіху дорогі студенти. Ми віримо, що дана зустріч є ще однією цеглиною у фундаменті формування Вас як справжніх фахівців фінансової системи та знавців своєї справи! І висловлюємо слова вдячності нашому гостеві, який зі знанням справи, цікаво та доступно розповів про практичні аспекти започаткування та розвитку власного бізнесу в сучасних умовах господарювання, власний досвід реалізації своїх професійних мрій!