Як обрати конфігурацію 1С відповідно до потреб підприємства? Який функціонал мають різні конфігурації? Де отримати демо та учбові версії програми? Чи є альтернатива 1С на сучасному ринку програмного забезпечення?

Відповіді на ці та багато інших запитань отримали студенти спеціальності «Облік і оподаткування» ФФПО від Романа Осколова ( досвідченого розробника 1С, засновника компанії Lead Line IT).

Година інтенсиву 22 березня у Медіа-центр «Belle Vue» була продуктивною та пізнавальною. Отримані знання в студентських комп’ютерних аудиторіях (наші обліковці вивчають програму 1С майже 1,5 роки) були чудово доповнені корисною інформацією від успішного практика – цікаво, наочно, професійно.

Приємний бонус – студенти-обліковці дізнались про діяльність компаніїLead Line IT та можливість проходження стажування на 1С-програміста.

Вдячні талановитим фахівцям Lead Line IT