У рамках проведення профорієнтаційної, виховної та наукової роботи викладачами кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва факультету фінансів, підприємництва та обліку спільно з викладачем Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілю Місевич О.М. 16 березня 2018 року було проведено захід з фінансової грамотності у рамках проведення «Global Money Week – 2018» «Бліц-турнір з фінансів» серед учнів ліцею та студентів 3 курсу нашого факультету.

Основна мета проведення зазначеного заходу – розвиток логічного, творчого мислення, ініціативи, вміння обґрунтовувати та грамотно висловлювати свої думки. Саме під час гри учасники активізують пізнавальну діяльність, підвищують інтерес до знань, розвивають навики здорової конкурентної боротьби та бажання перемоги.

В ході заходу, команда факультету “Мільйонери” виборола заслужене 1 місце. Команди ліцеїстів  «Фінансові барсики» та «Біткойн» вибороли відповідно 2 та 3 призові місця.

Хочеться відзначити активну участь гостей-ліцеїстів в проведенні інтерактивного заходу, які проявили знання, логічне мислення, креативність і достойну боротьбу.

За сприяння представників студентського профбюро учасники заходу отримали солодкі призи та грамоти.

Щиро сподіваємось, що проведений захід сприятиме розвитку творчої активності студентів, вмінню швидко приймати рішення та викличе прагнення до самостійного осмислення тих явищ і процесів, які відбуваються в економіці України.

З повагою, викладачі кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва факультету фінансів, підприємництва та обліку ЧНУ.