Шановні випускники, цей день, свято вручення дипломів, назавжди залишиться палким спогадом у ваших серцях. Ми віримо, що саме ви  виведете нашу країну на високий рівень економічного розвитку!

Бажаємо Вам не втрачати життєвий оптимізм і той молодечий запал, який супроводжував вас протягом всіх років навчання.

Який успіх не чекатиме вас, куди б не занесла вас доля пам’ятайте про рідний університет, що дав вам путівку у життя.

Життя людині дається один раз. І жоден подих, жодне слово, зітхання, жодну посмішку не змінити і не повторити, не пережити вдруге. Перегорнуто нову сторінку. І перед вами чистий аркуш. Знаємо, ви заповните його без помилок, так, як учили ваші наставники.

Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї  і нехай поруч з вами крокують Віра, Надія і Любов.

Не заплямуйте доброго імені своїх батьків і честі рідного закладу. Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість. Божої ласки та Благословіння!!!