23.01.2018 відбувся захист магістерських робіт студентів групи 631м денної форми навчання за спеціальністю 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” факультету фінансів, підприємництва та обліку. В результаті 11 студентів здобули освітньо-кваліфікаційний рівень “магістр”.

Екзаменаційна комісія відзначила високий ступінь підготовки студентів. Члени комісії відзначили Кривка С.М., який проводив магістерське дослідження на тему “Формування та розвиток електронної торгівлі в національній економіці” та Рудого Р.Р. («Оцінювання іміджу підприємства в сучасних умовах господарювання на матеріалах ТОВ Микулинецький Бровар»). Теми актуальні та викликали зацікавлення аудиторії. Також робота Судука І.В. буде представлена на конкурсі магістерських робіт.

Четверо студентів рекомендовані на отримання червоних дипломів. Радіємо успіхам наших студентів!