Викладачами кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва Абрамовою А.С., Лисенко Ж.П., Грубляк О.М., Жаворонком А.В. та практичними працівниками ГУ ДФС у Чернівецькій області для студентів ІІІ та IV курсу факультету фінансів, підприємництва та обліку проведено заняття з дисципліни „Фінансова політика” на тему: „Податкова політика”.

Під час зустрічі співробітники ГУ ДФС у Чернівецькій області наголошували, що податкова політика, з одного боку, забезпечує фінансову базу держави, а з іншого, що дуже важливо, – виступає головним знаряддям реалізації її економічної політики та забезпечує гарантоване та стабільне надходження доходів до бюджету, а також забезпечує державі можливість впливу на всі сторони соціально-економічного розвитку суспільства. Ось чому держава й маневрує податками залежно від ситуацій, які складаються в суспільстві, впливаючи на різні сторони діяльності платників податків.

Студенти цікавилися розподілом податків між державним та місцевими бюджетами, обсягами надходжень податкових платежів до бюджетів, адмініструванням єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове страхування громадян.

В рамках часу, відведеного для зустрічі, відбувся неформальний діалог, де і фахівці відомства, і викладачі, і студенти мали можливість обговорити різноманітні питання, пов’язані з податковою тематикою.

Проведення таких занять сприяє кращому засвоєнню програмного матеріалу дисципліни, вихованню у студентів – майбутніх фінансистів практичних навиків та фінансової грамотності, а отриманні знання неодмінно допоможуть їм стати справжніми фахівцями своєї справи.