Зайвим доказом високої кваліфікації та професіоналізму викладачів факультету фінансів, підприємництва та обліку є їхнє залучення до важливих соціально-економічних дискусій щодо складних і нагальних питань сьогодення. Зокрема, заступник декана, к.е.н. Оксана Петращак 14 листопада 2017 року взяла участь у радіопередачі “Доступно? ЄС!” на радіо “Блиск-ФМ”. Даний проект покликаний висвітлювати події, пов’язаних із змінами в України у зв’язку з прийняттям Угоди про асоціацію, їхній вплив на життя в регіоні та наслідки їхнього впровадження.

Темою випуску була ситуація щодо неформальної зайнятості в регіоні та трудової дискримінації на ринку праці. Особливо гостро це питання стосується Чернівецької області, яка є “лідером” зайнятості у неформальному секторі економіки (39,5% населення). Крім того, понад 65% жителів Чернівецької області відмічають вплив трудової дискримінації. У ході бесіди обговорювалися питання, пов’язані з неформальною зайнятістю, видами дискримінації та напрямами вирішення цих проблем в комплексі.

Буковинці, як і всі українці мають усвідомити, що без громадянської свободи та економічної свідомості вони не зможуть побудувати те європейське суспільство, в якому прагнуть жити.

Програма “Вільне слово” “Доступно? ЄС!” випуск 14 від 14.11.2017 – https://www.facebook.com/vilneSlovo/videos/1546749615390546/