Минулого тижня студентам спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» випала нагода відвідати національну мережу будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр». Своїми враженнями від  екскурсії поділились студенти Ксенофонтова Анастасія та Ірина Первуляк:  «Цей захід по-новому відкрив організацію процесу продажу товарів і обслуговування покупців для кожного з нас. Директори 11-ти секторів поділилися деякими таємницями роботи їх відділів, з яких особливо запам’яталися технології розміщення та викладки товарів, особливості сезонних продажів та принцип організації торгівлі у гіпермаркеті. Зрозуміла справа, що нас зацікавили умови праці та система мотивації персоналу, про що розказав комерційний директор. Дізнались, що працівники всесторонньо розвиваються за допомогою тренінгів та навчання. Приємно здивувало, що мотивують працівників не тільки матеріально, але й можливостями відвідати заходи різного характеру. Екскурсія мала пізнавальний характер, що допомогло нам навчатися в нетрадиційний спосіб (це один із найвагоміших плюсів для студентів). Хочеться висловити подяку заступнику декана факультету фінансів, підприємництва та обліку Петращак Оксані Олександрівні за можливість порівняти теорію і її втілення на практиці, та отримати естетичне задоволення від оформлення меблевого відділу та відділу декору.